Nástroje pro usnadnění přístupu

DOKUMENTY

vydané městským úřadem

Portál, který vyzývá k zaregistrování

Do datových i poštovních schránek subjektů, které jsou evidovány v rejstřících dle zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob a o evidenci svěřenských fondů, ve znění pozdějších předpisů, je doručována výzva, kterou přikládáme.

Tato výzva má na první pohled podobu úředního dokumentu. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TOMU TAK NENÍ A NENÍ PRÁVNÍ DŮVOD JAKÝKOLIV POPLATEK PLATIT.

Autor výzvy, tedy Portál Ekonomických Subjektů, po Vás požaduje úhradu poplatku ve výši 2.690 Kč za evidenci Vašeho subjektu ve smyslu čl. IV.  všeobecných obchodních podmínek. Poplatek je splatný dle § 605 občanského zákoníku.

Dle § 1 zákona č. 304/2013 Sb. je veřejný rejstřík informačním systémem veřejné správy a vede jej rejstříkový soud. Poplatky jsou upravovány zákonem o soudních poplatcích. NEJSTE TEDY POVINNI BÝT EVIDOVÁNI V ŽÁDNÝCH JINÝCH REGISTRECH ČI REJSTŘÍCÍCH.

Přiložený výpis zasílá soukromá společnost RHONIUM s.r.o., jejíž úplný výpis Vám pro informaci přikládáme a na prvního pohled se jeví, že se jedná MINIMÁLNĚ O NEVYŽÁDANÉ A NEKALÉ OBCHODNÍ AKTIVITY.

Vstupovat do soukromoprávních vztahů se zasilatelem výzvy nedoporučujeme, neboť není znám obsah právního vztahu (např. všeobecné obchodní podmínky) a evidence v registru nepřináší žádnou výhodu nad rámec zákonné evidence. Skutečnost, že se jedná o podvod, nelze vyloučit.

 

Vzor výzvy

 

Výpis


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu