Nástroje pro usnadnění přístupu

DOKUMENTY

vydané městským úřadem

Město hledá „Srdcaře“ roku 2020, nominujte toho svého!

logo srdcar 2
Nominujte zde!

Již třetí ročník ankety „Srdcař Litoměřic“ vyhlašuje v letošním roce město Litoměřice. Obrací se na své obyvatele s výzvou k nominaci podnikatelů či firem, jež přispívají k rozvoji města a podporují obyvatele či neziskové organizace z Litoměřic.

„Rádi bychom vyzdvihli nezištné úsilí těch, kteří jsou v našem městě společensky zodpovědní a mají zájem na jeho dalším rozvoji. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ připomněl myšlenku celé iniciativy platnou i pro letošní rok starosta Ladislav Chlupáč.
Znáte-li někoho ve svém okolí, kdo by si ocenění za své nezištné aktivity v Litoměřicích zasloužil, neváhejte a zašlete nominaci prostřednictvím nominačního formuláře nejpozději do 30. června. Kdokoliv může nominovat jak fyzické, tak právnické osoby (tedy ty, jež mají IČO) z celého Litoměřicka, které pomáhají jednotlivcům či neziskovým organizacím ve městě Litoměřice. „Podělte se o příběhy pomoci a podpory a navrhněte na ocenění ty, kteří v uplynulém roce nezištně podpořili obyvatele či neziskové organizace v našem městě,“ vyzývá koordinátorka ocenění Irena Vodičková. Více informací naleznete webu Zdravého města.

V minulém ročníku bylo oceněno celkem třináct nominovaných. Nejvyšší počet hlasů získali Vratislav a Lucie Baudlerovi z Nadačního fondu BigMat CZ za realizaci projektu „Plošina pro Aničku“, kteří se ujali patronství po Janě Plíhalové z kavárny Káva s párou. Ta jej převzala od zakládající patronky Diany Cepníkové, majitelky jazykové školy RESTON.

Hlasování v anketě „Srdcař Litoměřic“ bude probíhat v září a říjnu, slavnostní večer s vyhlášením výsledků je pak naplánován na 11. listopadu. Výrobu skleněné ceny pro anketu „Srdcař Litoměřic“ opětovně přislíbil český sklářský mistr Jan Huňát.

Město pravidelně každoročně oceňuje také dobrovolníky z řad nepodnikajících spoluobčanů, kteří se věnují pomoci potřebným ve svém okolí.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu