Nástroje pro usnadnění přístupu

TURISTICKÉ NOVINKY

Propagační video Litoměřic získalo první místo v celorepublikové soutěži Turistpropag

Litoměřice získaly jedno z prvních míst udělovaných v rámci 9. ročníku celorepublikové soutěže propagačních materiálů Turistpropag. Nejvyššího uznání odborné poroty se městu dostalo v kategorii propagačních videí, kdy na druhém místě se umístily slovenské Košice a na třetím severočeský Most.

Cenu převzala vedoucí Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích Eva Břeňová s marketingovou manažerkou města Annou Jančurovou na slavnostním večeru pořádaném na úvod veletrhu Regiony, který probíhal o víkendu na výstavišti v Lysé nad Labem. V rámci 9. ročníku soutěže podpořené CzechTourismem, Ministerstvem pro místní rozvoj a Asociací turistických a informačních center byly hodnoceny v jedenácti kategoriích více než dvě stovky do soutěže zaslaných propagačních materiálů. Nechyběly ani regionální potraviny. 

„Jde o dvouminutové video, jehož prostřednictvím představujeme Litoměřice jako město, kde se snoubí krásná zákoutí a unikátní přírodní památky s aktivním životním stylem. Jednoduše řečeno, potěší jak srdce milovníka architektury, tak i milovníka přírody nebo vášnivého cyklistu či turistu,“ charakterizovala vedoucí odboru Eva Břeňová dílo, které pro město natočila společnost Wow Productions, s.r.o. Krátké záběry umístěné ve videu přibližují i prvky grafického vizuálu města. Končí romantickým objetím mladého muže a ženy na Radobýlu při západu slunce se sklenkou vína, jehož hrozny zrály na zdejších vinicích.

„Oceněné video je určeno pro letošní turistickou sezonu, kterou Litoměřice startují v sobotu 27. dubna ve 13 hodin na Střeleckém ostrově pestrým programem,“ uvedl starosta Litoměřic Radek Löwy, který společně s biskupem Stanislavem Přibylem akci u přístaviště lodě Florentina zahájí. Její součástí bude odemčení Labské stezky, plavby lodí, minitrh regionálních produktů a doprovodný kulturní program vrcholící hudebním vystoupením skupiny No Headache.

Odkaz na video ZDE

Foto 1: Starosta Litoměřic Radek Löwy s vedoucí odboru Evou Břeňovou a marketingovými manažerkami Marií Oubornou a Annou Jančurovou.
Foto 2: Vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu MěÚ Litoměřice Eva Břeňová přebírala ocenění za první místo z rukou ředitele soutěže Pavla Hlaváče.
Foto 4: Zástupci města Most (zleva), Košic a Litoměřic na výstavišti v Lysé nad Labem při vyhlašování kategorie věnované propagačnímu videu.

Program zahájení turistické sezony Zahjen turistick sezony A2

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu