Tento web používá pro přihlašování uživatelů a k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Plánované uzavírky a rekonstrukce v roce 2017

Aktuálně


Uzavírky komunikací

 

Dopravní omezení

Úplná uzavírka části ulice Pražská, a to v úseku od křižovatky s ulicí Rooseveltova ke křižovatce s ulicí Žižkova, potrvá do konce října. Uzavřena je také ulice Rooseveltova, a to v úseku od křižovatky s ulicí Sládkova ke křižovatce s ulicí Pražská. Ulicí Žižkova řidiči neprojedou v části od křižovatky s ulicí Pražská ke křižovatce s ulicí Sládkova. Uzavírka křižovatky ulic Stránského a Družstevní potrvá do 30. listopadu. Změněna je v té souvislosti trasa MHD. Do konce letošního roku počítejte s uzavírkami i v ulicích Dalimilova a Kozinova. Úplná uzavírka Sovovy ulice a části navazující Palachovy ulice, a to až za křižovatku s ulicí Palackého, Tolstého a Boženy Němcové, potrvá pravděpodobně do konce října. V tomto období zde nemohou parkovat auta rezidentů.

Náhradní plochy parkování: ulice Teplická (u horního nádraží) a v pravé horní části Palackého ulice. Schema parkování ke stažení (pdf)

Litoměřice se s příchodem jara musí připravit na řadu uzavírek a s tím související dopravní omezení. Zároveň s plánovanou rekonstrukcí Palachovy ulice totiž dojde na několika místech k rekonstrukci vodovodu, kanalizace, výměně povrchů páteřních komunikací, rekonstrukci kruhových objezdů apod.

Informativní mapa uzavírek

Zvětšit mapu

Odpovědi na časté otázky 

Otázka

Dobrý den,

chci se zeptat na ulici Pražskou v Litoměřicích, konkrétně na úsek hned u ulice Na Valech. Letos tam byla havárie, ta byla "spravena" zámkovou dlažbou, v průběhu frézování ulice Na Valech zde proběhl výkop, který byl zasypán štěrkem. Ulice Na Valech je již průjezdná, ale úsek ulice Pražské je nadále ve stejném stavu a příjezd i výjezd je celkem hrbolatý, tak se chci jen zeptat, zda máte v plánu tento úsek nějak opravit.

Děkuji za informaci,

Ing. Petra A.

Odpověď

Vážená paní inženýrko,

stav někdejších výkopů v dotčeném úseku místní komunikace ul. Pražská je nám znám a pravidelně komunikujeme s investorem - SVS a.s. (a jeho zhotoviteli), aby byl úsek alespoň průběžně dosypáván do stavu, který umožní provizorní průjezd. Tato akce však nijak nesouvisí s proběhlou rekonstrukcí ul. Na Valech.

Jde o součást samostatné akce SVS a.s., při které dojde k rekonstrukci vodovodního řadu a přípojek v celé lokalitě kolem, tedy i v ul. Žižkova, Rooseveltova a ostatních příčných (Sládkova, Fügnerova) atd. Uvedení všech povrchů do konečného řádného (původního) stavu bude pochopitelně realizováno až po skončení celé investiční akce, tedy včetně ul. Pražská.

V Litoměřicích dochází a ještě bude docházet k velkému množství rekonstrukcí inženýrských sítí, přičemž některé akce jsou postupně přerušovány, neboť dochází k nutné koordinaci i s ostatními jinými akcemi - např. Hasičské slavnosti, rekonstrukce ul. Dalimilova, Kozinova, rekonstrukce kruhového objezdu na Kocandě apod. tak, aby byla zajištěna alespoň elementárně bezpečnost a plynulost provozu, existence objízdných tras - včetně autobusů atd.

V současné chvíli jednáme o dočasném zakrytí dotčeného místa v ul. Pražská způsobem - recyklát - aby místo bylo "používatelné" do doby zahájení veškerých prací v termínu kolem 15.07.2017.

Předem Vám děkujeme za trpělivost a pochopení. Koordinace tolika akcí a dozor nad velkým množstvím staveb je opravdu náročný a někdy je nesnadné informovat občany zcela a přesně o všem, co právě probíhá.

S pozdravem,

Bc. Jan JAKUB
vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství MěÚ Litoměřice


Informace


Dokumenty ke stažení

Kam se obrátit

e-mail: uzavirky2017@litomerice.cz

mobilnRozhlas

Facebook Twitter

Harmonogram oprav komunikací

 • 22.5.-2.6. ŠAFAŘÍKOVA
  ÚPLNÁ UZAVÍRKA celé komunikace, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu uzavírky + 7 dní před začátkem.
 • 5.6.-14.6. NA VÝSLUNÍ
  ZA PROVOZU dle Technických podmínek
 • 15.6.-23.6. A.MUCHY
  ZA PROVOZU dle Technických podmínek
 • 23.6.-30.6. CHODNÍK od Revoluční k Pokratické, NC Družba
  ZA PROVOZU, pouze s omezením přístupu chodců
 • 7.8.- 18.8. HOROVA + HALASOVA
  ÚPLNÁ UZAVÍRKA celé komunikace, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu uzavírky + 7 dní před začátkem.
 • 21.8.- 1.9. ZELENKOVA
  (od křižovatky s Žitenická) ÚPLNÁ UZAVÍRKA celé komunikace, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu uzavírky + 7 dní před začátkem.Možno rozdělit na 2 části: Žitenická až Macharova (včetně) a Macharova až Brožíkova.
 • 4.9.- 15.9. SLÁDKOVA
  ÚPLNÁ UZAVÍRKA celé komunikace, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu uzavírky + 7 dní před začátkem.
 • 18.9. - 22.9. EL.KRÁSNOHORSKÉ
  parkoviště proti Medicentrum (Veverka) ZÁKAZ ZASTAVENÍ 7 dní předem
 • 25.9.- 4.10. NERUDOVA
  od revoluční po Nezvalova ZA PROVOZU, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu opravy + 7 dní před začátkem.
 • 5.10.- 20.10. KRAJSKÁ, TYRŠOVO NÁMĚSTÍ
  ZA PROVOZU, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu opravy + 7 dní před začátkem.Možno rozdělit na 2 části: Krajská a Tyršovo náměstí
 • 23.10.- 27.10. ALŠOVA 55
  (změna nivelace chodníku) BEZ OMEZENÍ
 • 30.10.- 4.11. HEYDUKOVA chodníky
  BEZ OMEZENÍ
 • 6.11.- 16.11. HUSOVA
  ZA PROVOZU, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu opravy + 7 dní před začátkem.
 • 20.11.- 2.12. NERUDOVA
  od Sokolské po Nezvalova ZA PROVOZU, oboustranný zákaz zastavení po celou dobu opravy + 7 dní před začátkem.
NAHORU