Tento web používá pro přihlašování uživatelů a k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Plánované uzavírky a rekonstrukce v roce 2018

Aktuálně


Uzavírky komunikací

Dopravní omezení

Třetí etapa stavebně náročné rekonstrukce ulice Palachova uzavřela poslední rekonstruovaný úsek od křižovatky s ulicí Resslova (včetně) ke křižovatce s ulicí Masarykova. Předpokládaný termín dokončení je konec letošního roku.

Z důvodu opravy vozovek dojde k úplné uzavírce v ul. Pod Vinicí - od 3. září do 12. října.

V termínu od 4. září do 31. října bude z důvodu rekonstrukce povrchů komunikace uzavřena část ul. Vavřinecká (etapa od křižovatky s ul. Mezibraní, přičemž průjezd na Kapucínské náměstí bude od ul. Dlouhá průjezdný bez omezení).  Rovněž od ul. Dlouhá bude umožněn vjezd do rekonstruované části dopravní obsluze (zejména do garáží).

Od 24. do 30. září bude uzavřena část ulice Plešivecké (od křižovatky s ul. Masarykova po křižovatku s ul. 28. října) , a to z důvodu oprav havárie plynovodu.

Náhradní plochy parkování: ulice Teplická (u horního nádraží) a v pravé horní části Palackého ulice. Schema parkování ke stažení (pdf)

Litoměřice se musejí z neodkladných důvodů vypořádat s řadou dopravních uzavírek. Zároveň s plánovanou rekonstrukcí Palachovy ulice totiž postupně dochází na několika místech k rekonstrukci vodovodu, kanalizace, výměně povrchů páteřních komunikací, rekonstrukci kruhových objezdů apod.

Informativní mapa uzavírek

Zvětšit mapu

Odpovědi na časté otázky 

Otázka

Dobrý den,

chci se zeptat na ulici Pražskou v Litoměřicích, konkrétně na úsek hned u ulice Na Valech. Letos tam byla havárie, ta byla "spravena" zámkovou dlažbou, v průběhu frézování ulice Na Valech zde proběhl výkop, který byl zasypán štěrkem. Ulice Na Valech je již průjezdná, ale úsek ulice Pražské je nadále ve stejném stavu a příjezd i výjezd je celkem hrbolatý, tak se chci jen zeptat, zda máte v plánu tento úsek nějak opravit.

Děkuji za informaci,

Ing. Petra A.

Odpověď

Vážená paní inženýrko,

stav někdejších výkopů v dotčeném úseku místní komunikace ul. Pražská je nám znám a pravidelně komunikujeme s investorem - SVS a.s. (a jeho zhotoviteli), aby byl úsek alespoň průběžně dosypáván do stavu, který umožní provizorní průjezd. Tato akce však nijak nesouvisí s proběhlou rekonstrukcí ul. Na Valech.

Jde o součást samostatné akce SVS a.s., při které dojde k rekonstrukci vodovodního řadu a přípojek v celé lokalitě kolem, tedy i v ul. Žižkova, Rooseveltova a ostatních příčných (Sládkova, Fügnerova) atd. Uvedení všech povrchů do konečného řádného (původního) stavu bude pochopitelně realizováno až po skončení celé investiční akce, tedy včetně ul. Pražská.

V Litoměřicích dochází a ještě bude docházet k velkému množství rekonstrukcí inženýrských sítí, přičemž některé akce jsou postupně přerušovány, neboť dochází k nutné koordinaci i s ostatními jinými akcemi - např. Hasičské slavnosti, rekonstrukce ul. Dalimilova, Kozinova, rekonstrukce kruhového objezdu na Kocandě apod. tak, aby byla zajištěna alespoň elementárně bezpečnost a plynulost provozu, existence objízdných tras - včetně autobusů atd.

V současné chvíli jednáme o dočasném zakrytí dotčeného místa v ul. Pražská způsobem - recyklát - aby místo bylo "používatelné" do doby zahájení veškerých prací v termínu kolem 15.07.2017.

Předem Vám děkujeme za trpělivost a pochopení. Koordinace tolika akcí a dozor nad velkým množstvím staveb je opravdu náročný a někdy je nesnadné informovat občany zcela a přesně o všem, co právě probíhá.

S pozdravem,

Bc. Jan JAKUB
vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství MěÚ Litoměřice


Informace


Dokumenty ke stažení

Kam se obrátit

e-mail: uzavirky [AT] litomerice [DOT] cz

mobilnRozhlas

Facebook Twitter

Harmonogram oprav komunikací

NAHORU