Litoměřice hledají „srdcaře“, pomozte je najít

logo srdcar 2
Nominujte zde!

Litoměřice vyhlašují druhý ročník ankety „Srdcař Litoměřic“. Znáte podnikatele, kteří přispívají k rozvoji města a podporují obyvatele a neziskové organizace? Neváhejte a nominujte je k ocenění.

Podpora mateřských škol, organizací, které pomáhají lidem se zdravotním postižením, rozvoje přírodního hřiště na Střeleckém ostrově či Hospice sv. Štěpána, to jsou jen příklady nezištných aktivit loni oceněných litoměřických „srdcařů“. Patronkou prvního ročníku byla Diana Cepníková, majitelka jazykové školy RESTON a zároveň iniciátorka akce. Pomyslné žezlo od ní převzala Jana Plíhalová, spolumajitelka oblíbené kavárny Káva s párou. Kavárna byla v loňském roce oceněna za podporu organizací pomáhajících lidem s hendikepem.

Nominovat „srdcaře“ a podělit se s veřejností o jejich příběhy, může kdokoliv od 15. května do 30. června prostřednictvím nominačního formuláře. Zaslané návrhy budou po zpracování představeny veřejnosti. Občané následně mohou od konce srpna do začátku října hlasovat a vybrat nejzajímavější či nejpřínosnější počiny, které získají ocenění. I malé příběhy mohou být velmi důležité a inspirující, proto neváhejte a podělte se o ně.

Kontakt: Mg. Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice, tel. 416 916 400, mail: irena.vodickova@litomerice.cz

web Zdravého města Litoměřice

tisková zpráva města

 

NAHORU