Město Litoměřice ocení „Srdcaře“ i nejkrásnější provozovny

srdcempMěsto Litoměřice zanedlouho poděkuje svým „Srdcařům“. Nominovaní podnikatelé převezmou ocenění za jejich nezištné aktivity a úsilí vyvinuté ve prospěch města a jeho obyvatel. Slavnostní vyhlášení druhého ročníku akce se uskuteční ve středu 13. listopadu od 19 hodin v konferenčním sálu hradu za účasti zakládající patronky Diany Cepníkové a patronky letošního ročníku Jany Plíhalové.

„Během večera věnovaného litoměřickým podnikatelům se představí neziskové organizace a bude prostor i na sdílení zkušeností a popovídání,“ uvedla Irena Vodičková, koordinátorka akce a Zdravého města Litoměřice. Ve druhé části večera předají zástupci komise marketingu a cestovního ruchu, pracující jako poradní orgán rady města, ocenění „Krásná provozovna 2019“. Originální skleněnou plastiku získají tři podnikatelé, jejichž obchod je svým designem a zvolenou reklamou příkladem toho, jak by prezentace v Litoměřicích měla vypadat.

O „Srdcařích“ rozhodovali obyvatelé města. Od května do září nominovali podnikatele za jejich nezištné počiny a pomoc druhým lidem či organizacím. Do konce října pak probíhalo hlasování prostřednictvím ankety ve službě Mobilní rozhlas. Nejestetičtěji působící provozovny vybírali členové komise marketingu a cestovního ruchu.

NAHORU