Dobrovolníci z Trash Hero přijedou poprvé do Litoměřic

Dobrovolníci Trash Hero„Odpadkoví hrdinové“ zavítají do Litoměřic. Podpořte dobrou věc a zapojte se v sobotu 20. července do společného úklidu části našeho města. Sraz je v 10 hodin na křižovatce ulic Jarošova a Labská. Dobrovolníky ve žlutých tričkách z neziskové organizace Trash Hero potěší každý, komu není nepořádek města lhostejný a má chuť se zapojit. Uklízecí skupina bude poté dále pokračovat přes Lodní náměstí, ulicí Pobřežní až k Čistírně odpadních vod Litoměřice.

„Prospěšné aktivity jsou u nás vítány a rádi jejím organizátorům poskytujeme zázemí,“ sdělila Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice a místní Agendy 21, jež ve spolupráci s technickými službami a Odborem životního prostředí Městského úřadu Litoměřice zajistí pytle, rukavice a následný odvoz uklizeného odpadu.

Sobotní úklidová akce Trash Hero nebude jedinou. „Aktivisté mají v plánu úklid v Litoměřicích zopakovat také v září. Doplní jej veřejná sbírka na podporu účasti talentované sportovkyně Alex Borské na paralympiádě,“ dodává Irena Vodičková.

Více o ekologické organizaci Trash Hero se dozvíte na facebookových stránkách.

NAHORU