Litoměřice se právě prezentují na výstavě Regiony České republiky 2019

lysampLitoměřice se prezentují na osmnáctém ročníku výstavy měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center na výstavišti v Lysé nad Labem. Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu jsou návštěvníkům na stánku k dispozici od dnešního dne až do soboty.

Vystavovatelé představí kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou škálu výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. „Díky výstavě máme možnost sbírat inspiraci a setkat se s kolegy z oboru. Návštěvníky zároveň zveme na letošní oslavy 800. výročí města, ale i na akce našich partnerů, jako je například Zahrada Čech,“ uvedla vedoucí odboru Eva Břeňová. Na stánku Litoměřic mají návštěvníci možnost ochutnat i vína Klášterních vinných sklepů Litoměřice.

Litoměřice se letos již účastnily mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu se chystají i na mezinárodní veletrh ITEP. Město se dále prezentuje prostřednictvím Destinační agentury České středohoří, která se účastní i zahraničních veletrhů.

Hrad Litoměřice
Chcete vědět víc ? +

Hrad Litoměřice

Informační centrum
Chcete vědět víc ? +

Informační centrum

Divadlo K.H. Máchy
Chcete vědět víc ? +

Divadlo K.H. Máchy

Městská sportovní zařízení
Chcete vědět víc ? +

Městská sportovní zařízení

NAHORU