Hlasujte pro nejlepší příklad dobré praxe

razitko2mpDo 10. ledna 2019 mohou uživatelé Facebooku hlasovat pro nejzajímavější „Razítko dobré praxe“. Mezi 17 příklady dobré praxe z celé republiky jsou hned tři z Litoměřic. Jedno z ocenění převzali z rukou náměstka ministra životního prostředí Vladislava Smrže zástupci Zdravého města Litoměřice včera v Břeclavi na setkání Zdravých měst. Razítko bylo uděleno za to, že se Litoměřice jako první město zapojily do kampaně Ministerstva životního prostředí „#dostbyloplastu“.

„Nadměrná produkce plastového odpadu vadí nám všem, proto jsme se do kampaně přidali se všemi zaměstnanci městského úřadu i našich příspěvkových organizací,“ uvedl tajemník MěÚ Litoměřice Milan Čigáš. Zároveň poděkoval kolegům z odboru životního prostředí, kteří s iniciativou přišli.

 O kampani „#dostbyloplastu“ jsme informovali zde. Hlasovat a rozhodnout o tom, jaký příklad dobré praxe získá titul Nejlepší praxe Zdravých měst 2018 lze na facebookových stránkách Národní sítě Zdravých měst ČR v albu „Nejlepší praxe Zdravých měst 2018“. Vítěz bude vyhlášen 24. ledna 2019 na Konferenci Národní sítě Zdravých měst.

Text pod foto 1: Snímek z předávání ocenění (zleva) Ladislava Čelková, metodik MA 21, Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města a MA21, Petr Hermann, předseda Národní sítě Zdravých měst, Milan Čigáš, tajemník MěÚ Litoměřice, Vladislav Smrž, náměstek ministra životního prostředí, Petr Švec, ředitel Národní sítě Zdravých měst.

 

Hrad Litoměřice
Chcete vědět víc ? +

Hrad Litoměřice

Informační centrum
Chcete vědět víc ? +

Informační centrum

Divadlo K.H. Máchy
Chcete vědět víc ? +

Divadlo K.H. Máchy

Městská sportovní zařízení
Chcete vědět víc ? +

Městská sportovní zařízení

NAHORU