Senioři si užili setkání na lodi Cargo Gallery

cargo14mpPodzimním přátelským setkáním seniorů včera ožila loď Cargo Gallery. Taneční sál doslova praskal ve švech a vládla dobrá nálada. Akci zahájil místostarosta Pavel Grund spolu s tajemníkem městského úřadu Milanem Čigášem. Více než stovce účastníkům zahrál k poslechu i k tanci Rosťa Pechoušek s kapelou.

Taneční odpoledne na lodi Cargo Gallery se konalo vloni poprvé. „Těšilo se velkému zájmu, tak jsme letos připravili společná setkání dvě. První posezení, kde přítomné přivítal starosta Ladislav Chlupáč, se konalo minulý týden. Pozváni byli senioři společně s tělesně a zdravotně hendikepovanými občany,“ uvedla Renáta Jurková, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, který stojí za pořádáním akce. Pozvánky předávají organizátoři předsedům zařízení a spolků a ti je rozdají dál svým klientům a členům.

„Akce se nám moc líbí. Umožňuje setkání s přáteli na netradičním místě s příjemnou atmosférou. Jsme rádi, že na nás město myslí,“ zhodnotila Eva Vladyková z Klubu seniorů. Město připravuje či se podílí na řadě dalších událostech určených seniorům, jako jsou například Místa přátelská seniorům, seniorská plavání, soutěže, vánoční posezení a podobně.

Hrad Litoměřice
Chcete vědět víc ? +

Hrad Litoměřice

Informační centrum
Chcete vědět víc ? +

Informační centrum

Divadlo K.H. Máchy
Chcete vědět víc ? +

Divadlo K.H. Máchy

Městská sportovní zařízení
Chcete vědět víc ? +

Městská sportovní zařízení

NAHORU