Město Litoměřice hledá „Srdcaře Litoměřic“, pomozte ho najít

srdcarmpZnáte podnikatele, kteří přispívají k rozvoji města? Kteří podporují obyvatele a neziskové organizace? Neváhejte a nominujte je k ocenění „Srdcař Litoměřic“.

„Rádi bychom vyzdvihli nezištné úsilí těch, kteří v místě, kde žijí, přijímají společenskou zodpovědnost za své okolí a mají zájem na jeho dalším rozvoji. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ uvedl starosta Ladislav Chlupáč.

Nominovat „srdcaře“ a podělit se s veřejností o jejich příběhy, může kdokoliv od 16. května do konce 30. června prostřednictvím formuláře. Naleznete ho na webových stránkách města v sekci Podnikatel. Zaslané návrhy budou po zpracování představeny veřejnosti. Občané následně mohou od půlky srpna do konce září hlasovat a vybrat nejzajímavější či nejpřínosnější počiny, které získají ocenění. I malé příběhy mohou být velmi důležité a inspirující, proto neváhejte a podělte se o ně.

Tato iniciativa vznikla na základě podnětu Diany Cepníkové z jazykové školy Reston při tradičním setkání podnikatelů s tajemníkem úřadu.

Logo „Srdcař Litoměřic“ pochází z dílny občanů, kteří se zapojili do výzvy města k jeho zpracování. Veřejnost vybírala z 12 návrhů. Do hlasování na Facebookovém profilu „Město Litoměřice“ se zapojilo 166 lidí. Nejvíce hlasů získal návrh loga od Jana Jaroše.

NAHORU