Tento web používá pro přihlašování uživatelů a k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Příští sobotu bude v Litoměřicích zahájen Týden přírody a myslivosti

tydenmpPřehlídka trofejí, ukázka vábení zvěře či výstava nožů, to jsou jen střípky z programu „Týdne přírody a myslivosti“, jež proběhne od 19. května do 24. května v Litoměřicích. Výstava mysliveckých trofejí se bude konat v areálu výstaviště Zahrady Čech v pavilonu K vždy v době od 9 do 17 hodin.

„Slavnostní zahájení chovatelské přehlídky trofejí se uskuteční v sobotu 19. května v 9 hodin na hlavním podiu výstaviště. Následný program bude probíhat v pavilonu K a od 12 hodin dále pokračovat v kostele Všech svatých na Mírovém náměstí Svatohubertskou mší,“ popsala harmonogram prvního dne Lucie Minková, referentka státní správy myslivosti, lesů a rybářství Odboru životního prostředí Městského úřadu Litoměřice.

Současně s chovatelskou přehlídkou trofejí se o víkendu 19. května a 20. května uskuteční na výstavišti Zahrady Čech Mezinárodní výstava psů. Z tohoto důvodu je nutné v tyto dny počítat s uhrazením vstupného na akci. Zdarma bude prezentace trofejí otevřena veřejnosti od 21. května do 24. května.

Přehlídku pořádá Odbor životního prostředí Městského úřadu Litoměřice ve spolupráci s Městským úřadem Lovosice, Městským úřadem Roudnice nad Labem a Okresním mysliveckým spolkem Českomoravské myslivecké jednoty Litoměřice.

Text: Lucie Minková, Andrea Neckařová

Přílohy:
Plakát (.pdf)

Hrad Litoměřice
Chcete vědět víc ? +

Hrad Litoměřice

Informační centrum
Chcete vědět víc ? +

Informační centrum

Divadlo K.H. Máchy
Chcete vědět víc ? +

Divadlo K.H. Máchy

Městská sportovní zařízení
Chcete vědět víc ? +

Městská sportovní zařízení

NAHORU