Oblíbené akce pro seniory jsou v plném proudu

beseda2mpKampaň pro seniory „Místa přátelská seniorům“ pokračuje a těší se velkému zájmu. Dnes na litoměřické seniory čekala čtvrtá ze šestnácti připravených aktivit.

Na starost si ji vzal Odbor komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu Litoměřice. Na besedě „Jak propagovat město aneb Práce nejen s médii“ seznamovala seniory s tématy vedoucí odboru a tisková mluvčí města Eva Břeňová. Senioři se například dozvěděli, jak funguje propagace města a na co si mají dát v médiích pozor. V závěru besedy byl prostor na různorodé dotazy a z řad seniorů zaznělo několik námětů.

Dnešní přednášku navštívilo osm desítek lidí. Senioři si odnesli nejen cenné informace, ale někteří i dárek v podobě CD.

„S kampaní jsme velice spokojeni. Zajímavá byla návštěva biskupství,“ shodli se účastníci besedy. Setkání s biskupem v jeho rezidenci na Dómském náměstí odstartovalo již šestý ročník kampaně „Místa přátelská seniorům“, kterou pořádá Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Litoměřice ve spolupráci s partnery. Další akci pro seniory připravuje Knihovna K. H. Máchy již 12. dubna.

Hrad Litoměřice
Chcete vědět víc ? +

Hrad Litoměřice

Informační centrum
Chcete vědět víc ? +

Informační centrum

Divadlo K.H. Máchy
Chcete vědět víc ? +

Divadlo K.H. Máchy

Městská sportovní zařízení
Chcete vědět víc ? +

Městská sportovní zařízení

NAHORU