Mandrage a 25 malých pivovarů! Takové budou Pivní slavnosti

4466Ve velkém stylu odstartují letošní Pivní slavnosti. Samostatný koncert plzeňské popové kapely Mandrage, jejíž skladby Šrouby a matice, Františkovy lázně, Hledá se žena a další jsou notoricky známé téměř každému posluchači současné české populární hudby, rozjedou 8. ročník oslavy pivního moku na Mírovém náměstí 12. srpna. Prezentovat se budou malé, mini, střední i velké pivovary, kterých je přihlášených zatím 25.

„Pivovary se obměňují, a to nás těší. Slavnosti vyhledávají stále nové značky, především díky referencím kolegů, kteří se zúčastnili v předchozích letech. Pro návštěvníky máme připravené soutěže, které nabádají k ochutnávkám, vyhodnotíme "stánek, u kterého se nejlíp pije" a chybět nebude ani ekologická soutěž "o nejdelší komín z kelímků". Pevně věříme, že nás nevypeče počasí a Pivní slavnosti dopadnou na jedničku,“ prozradila ředitelka Městských kulturních zařízení Věra Kmoníčková.

Koncert skupiny Mandrage proběhne v areálu Pivních slavností na Mírovém náměstí od 13 hodin. Vstupné bude 100 Kč a v jeho ceně bude i vstup na Pivní slavnosti. Kdo přijde po koncertu, bude mít vstupné na Pivní slavnosti o 20 Kč levnější. Děti do 110 cm mají vstupné na slavnosti zdarma, děti do 15 let a důchodci pak zaplatí 60 Kč.

Program:

13:00 Mandrage

14:45 Zelenina

16:45 Švejk Band

18:45 Wanastowi Vjecy Revival

20:45 Ferit

NAHORU