Fotosoutěž s tématem Českého středohoří startuje

mestompSkupina FotoporoT ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu Litoměřice vyhlašuje již šestý ročník fotografické soutěže „Život a cestovní ruch v Českém středohoří“.
Soutěžit lze ve dvou kategoriích, které nejsou ohraničeny věkem autorů. Do kategorie A mohou být zasílány samostatné snímky, maximálně však tři kusy od jednoho autora. Kategorie B je vyhrazena fotografickým sériím s maximálním počtem pět fotografií v jedné sérii. Soutěžící mohou obeslat jak kategorii A, tak i kategorii B.

„Budeme se těšit na snímky krajiny Českého středohoří ze všech ročních období a přírodní detaily, na záběry historických objektů i na snímky obcí a měst nebo lidí v nich žijících,“ přiblížil téma soutěže Petr Hermann, předseda odborné poroty složené z profesionálních i amatérských fotografů, reportérů a odborníků na cestovní ruch.

Fotografie je možno do soutěže zasílat po celý následující rok na adresu: Informační centrum, Mírové náměstí 16/8a,412 01 Litoměřice. Uzávěrka je 31. srpna 2016. Následně porota vybere vítězné snímky. Vernisáž nejzdařilejších fotografií, spojená s předáním cen vítězům, proběhne v říjnu příštího roku opět v litoměřickém hradu. Více informací a podmínky soutěže na www.e-fotosoutez.cz

NAHORU