Komise připravuje adresář kulturních subjektů, hlaste se

mestompPodrobný adresář obsahující kontakty na místní kapely, divadelní nebo pěvecké soubory, moderátory, baviče, tanečníky a další umělecky zaměřené spolky či jednotlivce, organizátory kulturních a společenských akcí v Litoměřicích, ale i grafiky nebo zvukaře, chtějí vypracovat členové kulturní komise města Litoměřice.

„Litoměřice jsou kulturním městem. Tímto krokem chceme usnadnit organizaci veřejných i soukromých akcí a zároveň dát příležitost místním lidem, kteří něco umějí, aby byli lépe dohledatelní,“ vysvětlila předsedkyně komise a zastupitelka města Olga Kubelková. Do práce se aktivně zapojila celá kulturní komise, jejíž členové si rozdělili jednotlivé žánry a již kontaktují osoby, které se v dané oblasti pohybují.

Adresář bude umístěný na stránkách města www.kamvltm.cz. Kdo má zájem být v něm uveden, ať zašle svůj kontakt na mailovou adresu olga.kubelkova@seznam.cz. „V mailu je potřeba uvést kontakt, základní informace, žánr a samozřejmě souhlas se zveřejněním dodaných údajů,“ upozornila Olga Kubelková.

NAHORU