Litoměřice se představily na veletrhu Holiday World v Praze

veletrh1mpNa samostatném stánku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World se od čtvrtka do neděle prezentovalo město Litoměřice. Představilo se jako historické město s řadou unikátních památek, které stojí za to navštívit. Zatímco čtvrtek a pátek patřil hlavně odborníkům v oblasti cestovního ruchu, o víkendu proudila do haly v Holešovicích veřejnost. Výstava byla doplněna bohatým doprovodným programem, v němž nechybělo ani promítání cestopisných filmů.

Návštěvníci na veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je největší akcí svého druhu v Evropě, nalezli na stánku Litoměřic nejen propagační materiály města, včetně nového barevného letáku s mapkou a barevnými fotografiemi turisticky nejzajímavějších objektů, ale i materiály svých partnerů, jako je například Zahrada Čech nebo Dílna ručního papíru. Pozornost poutala i velkoformátová fotografie úspěšného litoměřického komika Felixe Holzmanna.

Nebylo tomu tak náhodou. Letošní rok se totiž v Litoměřicích ponese v duchu Felixe Holzmanna. „Připravujeme pro turistickou sezonu řadu akcí, které připomenou osobnost komika oblíbeného nejen v České republice, ale i u našich německých sousedů," uvedla marketingová manažerka Centra cestovního ruchu Litoměřice Martina Vondráková.

 

veletrhavp

veletrh2vp

NAHORU