Ples jara se uskuteční v dubnu, předprodej nových vstupenek začne 1. února

mkz

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích (MKZ) intenzivně připravují akce na letošní rok. Varhanní léto, Vinobraní, Pivní slavnosti a spoustu dalších akcí a pořadů si letos milovníci kultury snad užijí.

V dubnu se mohou příznivci tance těšit na Ples jara, na který neplatí již zakoupené vstupenky z minulého roku. „Ples jara a přátel vína, který byl přesunutý z loňského jara na podzim roku 2020, byl zrušený. Prosíme všechny, kteří mají vstupenky, aby je vrátili co nejdříve na recepci MKZ. Prodej nových vstupenek na letošní Ples jara, který se uskuteční 17.dubna, spustíme 1. února. Loňské vstupenky na něj platit nebudou,“ upozorňuje ředitelka MKZ Věra Kmoníčková.

Divadlo K. H. Máchy zahájilo online prodej divadelního předplatného na letošní sezonu. Doprodej vstupenek na jednotlivá představení bude spuštěn 13. ledna. Na podzim loňského roku museli pořadatelé po druhé lekci přerušit zahájené podzimní taneční kurzy. „Jakmile situace s ohledem na COVID-19 dovolí, lekce obnovíme. Účastníkům kurzu zapomenuté dovednosti osvěžíme ve dvou náhradních lekcích zdarma,“ slíbila ředitelka Věra Kmoníčková.

Zaměstnanci Kulturního a konferenčního centra, Divadla K. H. Máchy i kina Máj s rekonstruovaným vstupním prostorem již netrpělivě vyhlíží lepší zítřky a těší se na přízeň návštěvníků.

NAHORU