Vánoční výzdoba mizí z centra Litoměřic. Líbila se vám?

vyzdoba_demontaz

Pracovníci Zahrady Čech začali na Tři krále sklízet na Mírovém náměstí vánoční výzdobu, která zaznamenala obrovský úspěch. Dnes pracovníci Technických služeb města pokračují s demontáží vánočního stromu.

Měsíc chodily desítky z vás na Mírové náměstí potěšit se krásně rostlým stříbrným smrčkem, dřevěnými postavičkami v Betlému, děti se s chutí fotily mezi sněhuláky sloužícími jako zimní fotopoint. Vedení města i společnost Zahrada Čech potěšily vaše pochvalné reakce na novou vánoční výzdobu i urostlý vánoční strom.

Rok však uteče jako voda, a proto se vás již nyní ptáme:

• Líbila se vám vánoční výzdoba? Co byste si přáli ve vánoční výzdobě v tom letošním roce doplnit?
• Chyběly vám vánoční trhy?

Zahrada Čech má připravený koncept na rozšiřování a zkvalitňování podoby vánočních trhů. „Rozvojový plán je zaměřen hlavně na rozšiřování dekorativních prvků umocňujících atmosféru našeho náměstí, a doplnily tak chod vánočních trhů, které by nabízely vánoční sortiment, vánoční pochutiny a nechyběl by ani oblíbený vánoční program,“ informovala ředitelka Zahrady Čech Michaela Mokrá.

Vaše komentáře jsou vítány. Poslouží vedení města k rozhodování, jakým směrem se ubírat příští rok dál. Názory můžete zasílat na e-mail: michaela.mokra@zahrada-cech.cz, marie.ouborna@litomerice.cz 

NAHORU