Prvním miminkem litoměřické porodnice v roce 2021 je chlapeček Vladimír

první miminko

Chlapeček Vladimír je prvním děťátkem roku 2021, které přišlo na svět v litoměřické porodnici. Jeho maminka Kateřina Zoubková z Litoměřic ho přivedla na svět 1. ledna v 5 hodin a 13 minut. Malý Vladimír vážil 3620 gramů a měřil 52 cm.

„S tím, že bychom měli první miminko v roce, jsme nepočítali, malý si trošku pospíšil. Svým prvenstvím udělal radost hlavně dědečkům, kteří si to moc přáli a snad tím i přivolali,“ sdělila s úsměvem paní Kateřina, pro kterou je Vladimír první dítětem. Jak dále mladá maminka prozradila, její syn je již čtvrtým nositelem jména Vladimír v rodině. Paní Zoubková si také velmi pochvalovala služby zdejšího gynekologicko porodnického oddělení: „Stejně jako při mé hospitalizaci v listopadu, tak i nyní jsem zde velmi spokojená. Ani pro příště bych s volbou porodnice neváhala.“

Letošnímu prvnímu miminku v roce přišli dne 4. ledna k prvenství pogratulovat předseda představenstva litoměřické nemocnice Radek Lončák a manažerka pro nelékařské zdravotnické obory Lenka Kalábová. Maminka od nich dostala kytici a poukázku do nemocniční lékárny v hodnotě čtyř tisíc korun. (nk)

Tiskovou zprávu a fotogalerii připravila: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality Nemocnice Litoměřice, a.s.

NAHORU