Výherci letní fotosoutěže se setkali se starostou

setkani_starosta

Poté, co byla v minulém roce vyhlášená celoroční fotosoutěž „Liťák na cestách“, kdy soutěžící zasílali fotografie s upomínkovými předměty Litoměřic ze všech koutů České republiky i světa, uspořádalo město Litoměřice druhý ročník letní fotosoutěže s názvem „Moje milované Litoměřice“.

„Účastníci zasílali originální a netradiční fotografie s litoměřickými zákoutími. Sešlo se mnoho zajímavých a krásných fotografií,“ uvedla koordinátorka soutěže Martina Vondráková z odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu.

Cenu pana starosty získala Kamila Barnetová, dlouholetý úspěšný fotograf Miroslav Zimmer ocenil Lenku Špalkovou, Miroslava Kadlece a Danielu Kohnovou, cenu fanoušků za fotografii, která zaznamenala nejvíce interakcí na facebookových stránkách Litoměřice Srdcem, pak obdržela Petra Smetáčková.

Všichni ocenění získali hodnotnou a jedinečnou knihu Dějiny města Litoměřic a multifunkční šátek v designu grafického vizuálu města.

Dnes odpoledne se pak uskutečnilo setkání oceněných se starostou Litoměřic Ladislavem Chlupáčem, na kterém jim osobně vyjádřil uznání, poděkoval za účast v soutěži a seznámil s historií kanceláře. Poté se účastníci vypravili na komentovanou prohlídku věže Kalich.  

NAHORU