Plné auto růžiček dnes poslal starosta do Domova U Trati

kytkympStovku květináčů s kvetoucími růžičkami jako pozdrav od vedení města a zaměstnanců městského úřadu dnes poslal starosta Ladislav Chlupáč seniorům a zaměstnancům Domova U Trati, který je kvůli koronaviru už řadu dnů v karanténě.

„Přemýšleli jsme s kolegy z městského úřadu, jak vám v této nelehké době udělat radost a dát najevo, že na vás město Litoměřice myslí a drží palce, ať s pomocí jeden druhému vše zvládnete a náročné dny přečkáte. Snad vám udělá radost pozdrav jara v podobě kvetoucích květin, které zatím můžete sledovat jen ze svých oken. Určitě ale již brzy bude lépe a vy zase vykročíte do rozkvetlé zahrady domova, do ulic města.
Víme, že i víra uzdravuje. Přeji vám všem proto optimismus, klidnou mysl a víru, že již brzy bude lépe. Sám tomu věřím a již teď se těším, až za vámi opět přijdu na jednu ze sportovních, společenských či jiných akcí, které se zapálením a se srdcem na dlani pro vás každoročně připravuje zdejší úžasný personál, zasluhující obdiv všech nejen nyní, ale po celý rok,“ napsal mj. starosta Chlupáč v dopise, který byl dnes zanechán spolu s květinami před vstupním vchodem do domova. 

 

NAHORU