Technické služby města přecházejí na nouzový režim

tsmmpNa provoz v nouzovém režimu přejdou od pondělí 23. března Technické služby města Litoměřice. Některá opatření byla zavedena již začátkem tohoto týdne.

 

Dočasná změna se dotkne například úklidu ulic, kde dojde ke zrušení celého prvního cyklu v harmonogramu čištění (https://www.litomerice.cz/cisteni-komunikaci), začne se tedy až 20. května blokem Kocanda. Zcela zrušena je plánovaná oprava povrchu v ulici Werichova. Mimo provoz jsou nyní veřejné toalety na Mírovém náměstí, technické služby zajišťují provoz pouze toalet na autobusovém nádraží, jejichž použití je nyní zdarma. Mění se také úřední hodiny správy městského hřbitova. Přijít můžete pouze v pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin, dále pak jen po předchozí telefonické domluvě se správou hřbitova. Mimo provoz jsou parkovací automaty v centru, můžete tedy v jakoukoliv dobu parkovat bezplatně.

Beze změny zůstává zajištěn výdej, svoz a výměna big bagů. Nadále v plném rozsahu funguje sběrný dvůr v Nerudově ulici v Litoměřicích i sběrný dvůr pro stavebníky v Třebouticích.

NAHORU